Marija Frolova
Architektė

Marija Frolova – architektė, dirbanti su nacionaliniais ir tarptautiniais projektais, turinti patirties su valstybinės reikšmės objektais. Ji koordinuoja reikšmingų projektų informacijos valdymą, komunikacijos visuomenei ir suinteresuotom šalims temas, atsakinga už projektų stilių, infografiką, internetines svetaines.

Dr. Kristina Gaučė
Įmonės įkūrėja ir vadovė

dr. Kristina Gaučė specializuojasi sudėtingų nacionalinių ir tarptautinių projektų valdyme, prioritetą teikdama projektams, orientuotiems į inovatyvius, sumanius susisiekimo komunikacijų sprendimus bei įgyvendinantiems darnaus vystymo principus ar tikslus. Kristina Gaučė yra tarptrautinės Europos mobilumo valdymo platformos EPOMM atstovė Lietuvoje, kasmetinės konferencijos ECOMM  programos komiteto narė.

Rūta Skripkienė
Projektų vadovė

Rūta Skripkienė – kvalifikuota teritorijų planavimo specialistė, turinti ilgametę patirtį teritorijų planavimo dokumentų rengime. Jos darbų sąraše kompleksinių teritorijų planavimo dokumentų (rajonų ir miestų, miestelių teritorijų bendrųjų planų dalių, detaliųjų planų) rengimas ir koordinavimas, susisiekimo komunikacijų ir kt. specialiųjų planų rengimas.